Меблевий центр SUN CITY PREMIUM

 

 

Меблевий центр Харкова "SUN CITY Premium" відчиняє свої двері для гостей та мешканців нашого міста. Фахівці корпорації "Sun Group" провели комплексну роботу зі створення концепції меблевого центру, який повністю відповідав би високим європейським стандартам, що пред'являються до спеціалізованих торгових центрів.

У меблевому центрі "SUN CITY Premium" представлені провідні вітчизняні та іноземні меблеві оператори, предмети декору та будинки, які використовуються у найкращих європейських інтер'єрах та арт-студіях.

При виборі меблевих брендів для Торгового Центру, ми ставили високі вимоги орендарям, такі як: престижність та популярність бренду, найкраще співвідношення ціна-якість та офіційність представника виробника для забезпечення мінімальної ціни на товари. Концепція найбільшого меблевого центру передбачає розміщення найбільшої кількості меблевих операторів під одним дахом, щоб полегшити та зробити процес вибору та купівлі меблів приємним та захоплюючим.

Завдання торгового комплексу "SUN CITY Premium" - допомогти реалізувати Ваші ідеї щодо створення інтер'єру будинку вашої мрії, відобразити вашу індивідуальність у вашому способі життя, іміджі та звичках. Можливо, заглянувши сюди, ви знайдете те, що давно шукали, почерпнете свіжі та цікаві ідеї або вас просто відвідають натхнення та бажання зробити навколишній простір красивішим.

 

 

 

 

 Харків, пр-т Героїв Харкова, 199-Б

Режим роботи:

Пон - Суб: 10:00 - 20:00,

Неділя: 10:00 - 18:00

Адміністратор

+38 (057) 763-16-16

https://www.suncity.ua/