Корпорація «Sun Group»

Корпорація «SunGroup» – розвинена комерційна структура, головним напрямком діяльності якої є реалізація проектів у сфері комерційної та житлової нерухомості.

 

Місія корпорація «SunGroup» велика і охоплює три напрямки. Перше ― створення комфортних умов життя для громадян Республіки В'єтнам, які проживають у Харкові, ― відповідно до звичного їм соціально-культурного устрою. Друге – розвиток Харкова як традиційного центру торгівлі, удосконалення його сфери розваг та дозвілля. І третє – сприяння зближенню та взаємопроникненню української та в'єтнамської культур, підтримка співдружності наших народів.

 

Житлові проекти покликані створити для громадян республіки В'єтнам, які живуть і працюють в Україні, комфортні умови, що відтворюють етнічний, соціально-побутовий та культурний колорит.

 

Об'єкти комерційної нерухомості – розважальні та торгові центри – будуються, щоб максимально задовольнити потреби харків'ян та гостей міста у якісному відпочинку та створити комфортне середовище у споживчій сфері.

 

Діяльність корпорації супроводжується створенням додаткових робочих місць для мешканців Харкова, що, безумовно, благотворно впливає на соціально-економічну обстановку в місті.

 

Історія корпорації «SunGroup» розпочалася у 1999-му році, коли групою в'єтнамських бізнесменів було засновано одну з найстаріших її компаній – ТОВ «Вінамекс».

 

У веденні корпорації сьогодні перебувають відомий у Харкові та далеко за його межами аквапарк "ДЖУНГЛІ", а також торгово-офісний центр Sun City Premium, а також ТРЦ SUNMALL.